Naposledy zveřejněné dotazy

Odstranění tetování

Dobrý den,prosím rada bych věděla cenu za odstranění tetovaní dohromady 3 cm takový malý srdíčko na ruce.děkuji za odpověd Zuzana S.

Tetování

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá depilovat i v oblasti tetování děkuji

Tetování

Dobrý den chtěl bych si nechat odstranit tetování prosím mužete mi podat bližší informace děkuji Biskup Jindřich

Jizva a začervenání po použítí Q-Switched laseru

Zdravím,nechal jsem si odstranit na lýtku dolní končetiny modré tetování-na dvouch místech o velikosti dvakrát dva cm Q-Switched laserem.Asi po 2 měsících jsou místa ještě začervenalá a jizvy nejsou zatáhlé-neboli to není zhojené k opětovnému přetetování.Doposud jsem používal infadolan,calcium..CHtěl jsem se zeptat na specialnější mastičky-camelusin?,hemagel?,betadine?popř.mast z konopí....?Nebo prostě je brzy,aby se rány zhojily...,nebo časem ještě využít V beam laser?Děkuji za odpověd.

Tetování a mimické vrásky

Dobrý den, Je mi 22let a mám mimické vrásky na dolním víčku,kazdý mi na ně upozornuje. Chtěla bych se zeptat jaká metoda odstranění by byla nejvhodnější a kolik to stojí? Pak mám na rameni tetováni,jen takovej klikyhák,asi 8 cm dlouhý,chtěla bych se zeptaj jaký je efekt po odstranění a kolik by cca odstranění stálo? Děkuji źa odpověd.

Odstranění permanentního makeupu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné nechat si u Vás odstranit permanentní make-up obočí a zda jsou po zákroku nějaké nežádoucí důsledky-např. jizvy, případně spálené cibulky chloupků obočí apod. Děkuji za odpověď.

Odstranění tetování

Dobrý den,chtěl bych si nechat odstranit tetování cca 10X 15 cm,které se nachází na ruce a zajímalo by mě kolik si za to účtujete.Děkuji.

Máte otázky? Jsme tu pro Vás.

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti