Upravit stránku

Dárkový poukaz na Vánoce

Vážení přátelé, blíží se svátky vánoční a proto Vám chceme připomenout, že nákup Dárkových poukazů je skvělá varianta jak udělat radost manželce, partnerce, mamince, přítelkyni. Služby v Dermatologickém centru jsou zaměřeny na zkrášlení, omlazení, odstranění vrásek a jiných nedokonalostí, kterých si je každá žena vědoma i když to mnohdy vidí jen ona sama... Zavolejte, objednejte, stavte se a my Vám prodáme Dárkový poukaz na libovolnou částku. Vaše partnerka si již službu vybere po Vánocích sama.  Velmi oblíbená je například Karbonová maska Nebojte se vysokých cen, naše omlazovací nabídka služeb  je dostupná pro všechny a Vy můžete investovat do krásy vaší polovičky libovolnou částku. Krásné Vánoce!

Telefon: 777177729

Biostimulace pleti - balíčky

Pro stávající i nové zákaznice nabízíme balíčky Laserová gelová maska 5+1 ZDARMA!

Akce platí i pro klientky, které chodí již od 1.9. na "Gelovku". Tato úžasná metoda pro hydrataci a vypnutí pleti, pro vyjasnění a korekci vrásek má maximální efekt, pokud si dopřejete opakování. Při pravidelném prohřátí a stimulaci podkožního kolagenu docílíte úžasný, mladistvý a projasněný vzhled. Cena 1 ošetření 500Kč, cena za 6 ošetření JEN 2500Kč! Prostě jedno ošetření zdarma a to je super pro Vaši pleť i peněženku! 

 

Plazmalifting s kys.hyaluronovou

Nabízíme nově Plazmalifting vlastní plazmou v kombinaci s aplikací kys.hyaluronové

Proč si dopřát Plazmalifting?

  • omlazení pleti, vyhlazení vrásek
  • hydratace a regenerace v jednom ošetření
  • oddálení stárnutí
  • vyjasnění a vypnutí pleti díky kys.hyaluronové
  • s aplikací znecitlivujícího krému komfortní ošetření 
  • skvělé výsledky při opakování min. 3 ošetření v 3 měsíčních cyklech
  • cena : 4500Kč

Dovolená

Vážení klienti, od 2.-6.8.2021 je v Dermatologickém centru plánovaná dovolená, tudíž nebude přítomen lékař. Dostupná bude pouze recepce pro objednávky od 8.00-12.00hod. Objednávejte se prosím na telefonu 777177729. Obslouží Vás paní Horká Jituška. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto plné odpočinku, sluníčka a pohody. Vaše DC

Stan pro kontrolu znamének Dermatologické centrum

29.6.2021 od 9.00-14.00hod. máme připraven před Dermatologickým centrem v Šumperku "Stan pro kontrolu znamének", kde vás vyšetří, znaménka zkontroluje a dotazy zodpoví MUDr. Bartoňová Mária, naše milá mladá lékařka:-)

Vítány jsou i děti, nebojte se přijít jen tak, bez objednání, pokud se již delší dobu odhodláváte navštívit lékaře a brání vám čas či naše čekací lhůty. Vyšetření znamének na ulici, ale při zachování vašeho soukromí bude zajištěno. Těšíme se na Vás příští úterý! 

Jedeme dál...

Vážení klienti kožní ambulance,

po dohodě s kolegy v oboru a zastupci Nemocnice Šumperk a.s. i nadále platí nouzový stav a proto jsme se rozhodli pokračovat v režimu, který platil doposud, tzn.minimalizovat kontakty a maximum vašich požadavků řešit přes e-recept, telefon, email.

Zde opět uvádíme naše naše kontakty s tím, že jsme zřídili novou kontaktní adresu přímo pro zasílání fotek a dalších informací.

777 177 729

e-recepty 

fotky@laserstudio.cz

Akutní pacienti PROSÍM VOLEJTE PŘEDEM na tel. 777 177 729 a po dohodě s lékařem budete informováni, zda-li máte přijít nebo to nebude nutné v ordinační době mezi 

8.00 - 14.00 hod.

A ačkoliv medicína na dálku není ideální stav, děkujeme, že respektujete tato doporučení a  že zasíláte fotky, z nichž se dá dobře identifikovat problém, což vede k rychlejšímu odhalení vašich potíží.

S upřímným poděkováním a pozdravem, vaši lékaři a sestry DC:-)

 

 

Jak a kdy budeme pracovat?

Vážení klienti,

ačkoliv Vláda ČR uvolňuje postupně striktní opatření nouzového stavu, nad konkrétním návrhem organizace práce stále diskutujeme.

Kdy a jakým způsobem zahájíme činnost zveřejníme po poradě s kolegy dermatology v regionu, která probíhá během dnešního dne.

Nejpozději zítra 16.4.2020 zveřejníme návrh opatření před zahájením provozu.

Děkujeme za trpělivost, sledujte prosím naše stránky.

Zdraví MUDr. Bednář, MUDr. Bartoňová

Poděkování společnosti Nemocnice Šumperk, a.s.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Nemocnice Šumperk, a.s. za perfektní a plynulou distribuci ochranných prostředků směrem k lékařům první linie, tzn. praktickým lékařům a specialistům v ambulancích, včetně našeho pracoviště v době, kdy po vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření koronaviru a nemoci COVID-19 vyšlo najevo, že nakoupit ochranné prostředky běžným způsobem je prakticky nemožné.

Jako soukromý subjekt Nemocnice Šumperk, a.s. nemusela spolupracovat na distribuci pomůcek s olomouckým krajem, ovšem s maximálním nasazením organizuje jako největší poskytovatel zdravotní péče na Šumpersku, distribuci alespoň toho minima, které nám stát přiděluje ze zásob nakoupených v Číně. 

Děkujeme za pomoc a spolupráci...

 

Karanténa trvá, neklesejme na mysli...

Vážení klienti, stále trvá nouzový režim pro celý stát a proto i v Dermatologickém centru vyřizujeme jen nejnutnější agendu, akutní stavy a neodkladné záležitosti.

Termíny objednávek do Kožní ambulance a do Laserstudia jsou odvolány po dobu trvání nouzového stavu a omezení vycházení. Jakmile bude nouzový stav Vládou ČR ukončen, plynule zahájíme činnost a pro zrušené objednávky z tohoto období  se budeme snažit nalézt náhradní termíny. Sledujte prosím naše webové stránky, sekce Novinky.

V případě akutních potíží volejte, lékař na telefonu posoudí Váš stav a rozhodne, zda-li je nutné přijet se ukázat.

Každý den slouží lékař a sestra od 8.00-12.00hod.

Telefony: 777177729, 725708248, 734420966

 email:      info@laserstudio.cz

 

Přejeme hodně zdraví, neklesejte na mysli, čas všechno vyřeší. Do té doby buďte doma, noste roušky, chraňte sebe a své blízké. Děkujeme, Dr.Bednář, Dr. Bartoňová

Poděkování a podpora

Dobrý den,

velmi děkujeme všem našim klientům za pochopení při blokování termínů z důvodů karantény. Velmi si vážíme vašeho chápavého přístupu. Také vám děkujeme,  že dodržujete karanténu a neriskujete cestou k lékaři své i naše zdraví. Po telefonu se nám podařilo pozastavit objednávky do 24.3.2020 po dobu trvání karantény v ČR. Po telefonu úspěšně konzultujeme akutní případy, zasíláme e-recepty, zodpovídáme vaše dotazy. Super akutní případy, které nesnesou odkladu, prosím ZVOŇTE !

Lékaři konzultují po telefonu denně 18.,19.,20.,23.,24.3. od 8.00 - 12.00hod.

Vytažení stehů z 11.3. v pátek mezi 8.00-10.00 a v pondělí 23.3. 8-10.00hod.

Ohledně náhradních termínů si volejte po pominutí krizové situace na tato čísla:

                          777177729, 734420966, 725708248.

kontaktní email:           info@laserstudio.cz

Velmi děkujeme a obdivujeme všechny z Vás, kteří pomáhají vlastní výrobou roušek. Hodně štěstí...

Přejeme vám hlavně zdraví, pevnou imunitu a brzké shledání ve zdravějších časech. Vaše DC

 

Karanténa KORONAVIRUS

Vážení klienti,

z důvodu šířící se nákazy Koronavirem v celé republice, ale především v Olomouckém kraji a z důvodu nedostatku ochranných prostředků pro zdravotnický personál, který urgentně řešíme se zástupci České lékařské komory, informujeme vás tímto o následujících opatřeních Dermatologického centra.

  1. Rušíme plánované zákroky v Laserstudiu jako jsou objednávky k MUDr. Bednářovi a MUDr. Bartoňové na odstranění nežádoucích kožních výrůstků, botox, výplně, omlazovací procedury, digitální dermatoskop.
  2. Rušíme plánované zákroky laserové kosmetiky jako jsou epilace laserem, Karbonové masky a ostatní kosmetické zákroky.
  3. Kožní ambulance bude uzavřena a zajištěna částečně alespoň po telefonu. Recepty pro rozléčené pacienty zašleme formou e-receptu, akutní pacienty odkazujeme na praktické lékaře, na přeobjednání či v jiných záležitostech si prosím volejte na tato telefonní čísla:

777177729 - recepce Dermatologické centrum

734420966 - koronalinka přeobjednání

725708248 - koronalinka přeobjednání

Prosíme o pochopení této situace, kterou jsme byli nuceni zvolit vzhledem k ochraně nejen personálu Dermatologického centra, ale i k ochraně vás, našich klientů a pacientů.

O dalších postupech Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme za toleranci a pochopení. DC

Upozornění na opatření proti Koronaviru

Vážení klienti Dermatologického centra,

prosíme vás, kteří jste se vrátili v posledních 3 týdnech z Itálie či jiné země zasažené KORONAVIREM, či pociťujete-li na sobě příznaky onemocnění dýchacího traktu, teploty, bolest hlavy.


PŘEOBJEDNEJTE SE PROSÍM TELEFONICKY na čísle 777 177 729

nabídneme vám rádi náhradní termín.

Vzhledem k výskytu infekce COVID-19 způsobené KORONAVIREM v České republice a jeho rychlému šíření, berte prosím ohled na personál Dermatologického centra a ostatní pacienty, kteří mohou být oslabeni jiným onemocněním.


Velmi děkujeme za pochopení a zodpovědné chování.
MUDr. Rostislav Bednář
Dermatologické centrum s.r.o.

Karbonová maska + laserová gelová maska 3+1 zdarma

Vážené dámy,

po delší době Vám nabízíme zajímavou akci na Karbonovou masku v kombinaci s Laserovou gelovou maskou.

AKCE 3+1 zdarma Vám umožní udělat si v zimě čas na svoji pleť, hydratovat ji, vypnout, zahřát, prostě omladit tak, aby jste se cítily i v zimě krásné a svěží.

Právě při opakovaném užívání této laserové kombinace vám pleť péči vrátí a budete vypadat perfektně!

Naše lasery nenajdete u kosmetičky. Lasery v DC jsou lékařské a tudíž výrazně výkonnější než kosmetické technologie.

Objednávejte se na recepci Dermatologického centra u Jitušky na 777177729 nebo info@laserstudio.cz.

AKCE trvá do 29.2.2020.

Děkujeme...

AKCE pro vícečetné Epilace "3+1nejlevnější lokalita ZDARMA"

Vážení přátelé,

kdo uvažuje, že chce DEFINITIVNĚ vyřešit nežádoucí ochlupení na svém těle na více lokalitách,  nabízíme Vám

AKCI na vícečetnou /minimálně 2 a více lokalit/ LASEROVOU DEPILACI "3+1 nejlevnější lokalitu při čtvrtém ošetření ZDARMA" pro nové i stávající zákazníky. Za předpokladu, že předchozí 3 ošetření byla provedena v pravidelném intervalu 6-8 týdnů.

Neváhejte, po několika ošetřeních budete šťastně zahazovat žiletku, NEBUDETE řešit zda-li jste oholeni či nikoliv.

Laserová depilace je účinný a jedinečný způsob jak problém s holením vyřešit jednou pro vždy.

Těšíme se na Vás !

Prodej kosmetiky v Laserstudiu

V našem dermatologickém centru pečujeme o dlouhodobé zdraví a krásu vaší pleti. A to nejen estetickými a laserovými zákroky, ale také doporučením vhodné kosmetiky.

Náš proškolený personál vám poradí a pomůže s výběrem krémů, které u nás můžete přímo zakoupit. Nabízíme kosmetiku VICHY nebo LaRochePosay. Mnoho našich klientek také samo vyzkoušelo a s oblibou doporučuje značku BIODERMA. Udělejte si radost i vy.

Podívejte se na prodej kosmetiky

Nově u nás: Nejvyspělejší technologie na vyšetření znamének

Od 1. listopadu máme v dermatologickém centru v Šumperku úžasnou novinku - přístroj ATBM FotoFinder Master. Je to nová a na současném trhu nejvyspělejší technologie na vyšetřování znamének a diagnostiku melanomu. K mapování kožních nádorů využívá umělou inteligenci, která pomáhá lékaři přesně vyhodnotit všechna znaménka. Žádné nám neunikne!

Skenování celého těla za pár minut

S novým Fotofinderem zaznamenáme každou plochu na těle a zkontrolujeme změny na kůži. Znaménka ukládá přístroj do počítače a ty pak můžeme sledovat v čase.

Pro klienta je vyšetření velmi pohodlné, rychlé a plošné. Preventivně skenujeme i zdravou kůži, ale zaměříme se především na znaménka, která se časem změnila. Nemusíme kontrolovat každé znaménko samostatně, jen v případě potřeby použijeme ruční kameru pro mikroskopické vyšetření v detailu.

Cena vyšetření

Kontrolu FotoFinderem nabízíme za 1 500 Kč za jedno vyšetření. A stále platí, že 500 Kč přispívají zdravotní pojišťovny ze svých zdrojů na prevenci rakoviny kůže.

Změna ceny u vyšetření digitálním dermatoskopem

Vážení klienti,

dovolte nám oznámit, že od 1.1.2019 dochází k navýšení ceny vyšetření digitálním dermatoskopem z původních 1000Kč na 1500 Kč za jedno vyšetření.

I nadále platí, že 500Kč přispívají zdravotní pojišťovny ze svých zdrojů na prevenci. Věříme, že nám zachováte přízeń a toto velmi užitečné vyšetření nejmodernější technologií na trhu ( Foto Finder) budete i nadále využívat a tím se zajímat o prevenci rakoviny kůže a vlastní zdraví.

Děkujeme za pochopení, kolektiv Dermatologického centra.

Novoroční gratulace

"Připijme si nejen na Nový rok, ale taky na naše další šance dělat všechno správně.“

Oprah Winfrey (americká moderátorka, herečka a vydavatelka časopisu)

 

Vážení klienti, s příchodem Nového roku Vám chceme vřele poděkovat za Vaši přízeň  v roce minulém, za vaše návštěvy a příběhy, kterými nás povznášíte, neboť každého z Vás k nám přivádí jistá starost, bolest, potřeba a doufáte, že je za Vás vyřešíme, vyléčíme. Upřímně Vám můžeme slíbit, že náš skvělý kolektiv udělá maximum pro to, abychom vaše naděje nezklamali, aby jste se v Dermatologickém centru cítili skvěle, aby jste od nás odcházeli zdraví a třeba ještě krásnější než se cítíte doposud,.

Přejeme nám všem vztah založený na důveře a toleranci, na porozumění a pochopení. A pokud se přece jen objeví stín pochybností, budeme si velmi vážit vaší upřímnosti.

Děkujeme a přejeme úspěšný rok 2019

Kolektiv Dermatologického centra

/MUDr. Rostislav Bednář, MUDr. Eva Bednářová, MUDr. Mária Bartoňová, Petra Pospíšilová, Iveta Hojgrová, Jitka Horká, Lucie Katzerová/

 

Akce MEZOTERAPIE Dermica Pen

Dobrý den,
nabízíme v říjnové akci službu MEZOTERAPIE přístrojem DERMICA PEN a to současně jak na pokožku obličeje, tak na pokožku hlavy.
Pomocí regeneračního séra vpraveného do podkoží či vlasové části hlavy mikrojehličkovým systémem docílíme:
- redukce vrásek
- omlazení a sjednocení barvy pleti
- hydratace pokožky a korekce pigmentací
- korekce jizev po akné
- podpory růstu vlasů a zpomalení vypadávání vlasů
Jednotná cena včetně aplikace anestetického krému je: 1500Kč.

Pro zájemce o rychlou regeneraci po ošetření aplikace biostimulačního laseru za 300Kč.

Objednávky: 777177729, 583284817, info@laserstudio.cz

 

Přivítali jsme novou lékařku

S radostí Vám oznamujeme, že jsme v našem kolektivu Dermatologického centra přivítali novou posilu do lékařského týmu - MUDr. Máriu Vackovou.
Přejeme jí hodně úspěchů v práci pro Dermatologické centrum.
Děkujeme MUDr. Evě Bednářové za celoživotní práci a zkušenosti, které předala svému synovi - Dr. R. Bednářovi a věříme, že ještě pár let bude našeho kolektivu nepostradatelnou součástí!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti