V poradně se můžete zeptat na cokoliv z oboru estetická dermatologie. Pro dotaz můžete využít formuláře níže nebo si prohlédnout již zodpovězené dotazy třízené do kategorií.

Rádi bychom vás také upozornili na možnost prostudovat si jednotlivé kategorie Poradny před zasláním vašeho dotazu. Vzhledem k její historii jsou v jednotlivých kategoriích zodpovězeny početné dotazy, jenž by vám mohly napomoci k rozhodování či ve sběru informací. Věříme, že si v četných odpovědích najdete téma týkající se vašeho dotazu a  ušetříte si čas strávený vyjádřením dotazu a čekáním na odpověď. Děkujeme za pochopení.

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Rostislav Bednář nebo vyškolený zdravotnický personál Dermatologického centra.

Naposledy zveřejněné dotazy

AKCE pro vícečetné Epilace "3+1nejlevnější lokalita ZDARMA"

Vážení přátelé,

kdo uvažuje, že chce DEFINITIVNĚ vyřešit nežádoucí ochlupení na svém těle na více lokalitách,  nabízíme Vám

AKCI na vícečetnou /minimálně 2 a více lokalit/ LASEROVOU DEPILACI "3+1 nejlevnější lokalitu při čtvrtém ošetření ZDARMA" pro nové i stávající zákazníky. Za předpokladu, že předchozí 3 ošetření byla provedena v pravidelném intervalu 6-8 týdnů.

Neváhejte, po několika ošetřeních budete šťastně zahazovat žiletku, NEBUDETE řešit zda-li jste oholeni či nikoliv.

Laserová depilace je účinný a jedinečný způsob jak problém s holením vyřešit jednou pro vždy.

Těšíme se na Vás !

Jizvy po Neštovichích

dobrý den chtěla bych se zeptat zda jde odstranit jizvy po nestovicich zustalo mi na nohach fleky strašne se za to stidim skousela jsem vsehcni metody a nic mi nepomohlo je nake lečba na jizvy predem dekuji za odpoved

Odstranění tetování

Dobrý den,prosím rada bych věděla cenu za odstranění tetovaní dohromady 3 cm takový malý srdíčko na ruce.děkuji za odpověd Zuzana S.

Bio Lab Mask

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné aby BIO LAB MASK fungoval tak, ako opisujú na web stránke http://www.biolabmask.com/skwntowcg/index.php?PLACID= Uvažujem nad jeho kúpou, len by som sa chcela uistiť, aby som nevyhodila peniaze zbytočne. Ďakujem!

Ztráta pigmentace

Dobrý den, píši dotaz za svého syna. V létě byl na dovolené v Chorvatsku a od té doby se mu začaly dělat na přední straně hrudníku bílé fleky. Vypadá to jako bílý puntík a  opravdu to má jen vepředu na hrudníku. Postupně se to rozšiřuje a je jich víc a víc. O co se může jednat? Půjde to se toho zbavit? Děkuji za odpověď

Malé boty

Dobrý den, koupila jsem si nové boty, ale po pár hodinách chůze jsem zjistila, že mé strašně tlačí levá bota na balec.Zkrátila jsem nehet a chodila dál s myšlenkou, že snad bota povolí.Po 14dnech bolestech jsem boty zahodila.Ale bohužel až po týdnu (mám nehty nalakované tedy až mi začal lak trochu odrůstat) jsem si všimla, že mám na lůžku jako stinku, nehet je z vrchní části bolestivý i po dlouhém chození cítím bolest celého prstu.Po spánku mám poci, že cítím v nehtu tep.Prosím můžete mi poradit? Děkuji Linda

Máte otázky? Jsme tu pro Vás.

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti