Zdravím,nechal jsem si odstranit na lýtku dolní končetiny modré tetování-na dvouch místech o velikosti dvakrát dva cm Q-Switched laserem.Asi po 2 měsících jsou místa ještě začervenalá a jizvy nejsou zatáhlé-neboli to není zhojené k opětovnému přetetování.Doposud jsem používal infadolan,calcium..CHtěl jsem se zeptat na specialnější mastičky-camelusin?,hemagel?,betadine?popř.mast z konopí....?Nebo prostě je brzy,aby se rány zhojily...,nebo časem ještě využít V beam laser?Děkuji za odpověd.


Dobrý den pane Libore,

děkujeme za Váš dotaz,

pokud jste dané ošetření podstoupil již před dvěmi měsíci,což je poměrně dlouhá doba,během které by postupně mělo dojít ke zhojení pokožky a nedošlo k tomu ,pak Vám doporučuji navštívit pracoviště,kde jste dané ošetření absolvoval. Užívání jakýchkoli mastí bez toho aníž by jsme danou lokalitu viděli Vám nedoporučujeme. K určení správného postupu je nutno danou oblast vidět osobně.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti