Dobrý den, před rokem jsem si nechala udělat permanentní make-up : linky nad horními řasami a konturu rtů a nejsem spokojená. Dělá mě to starší a barva také není vhodně zvolená. Dočetla jsem se na internetu, že se dá odstranit pomocí laserového leštění zářením gama a fotoomlazením. Provádíte tyto techniky a považujete je za vhodné? Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Holeňová,

odstranění permanentního make-upu je velmi ošemetná záležitost,kdy Vám nemůžeme zaručit 100%výsledek.
Nicméně k tomu,aby jsme Vám byli schopni zdělit co nejpřesnější informace a určit zda-li by jsme požadovaného výsledku dosáhli,je nutno danou oblast vidět. Tudíž Vám doporučuji konzultaci s našim odborným lékařem,který by po shlédnutí Vašeho permanentího make-upu posoudil,jestli by ošetření bylo ve Vašem případě efektivní. Ovšem na očních víčkách toto ošetření nedoporučujeme. Tento problém je možno řešit i korekcí tělového pigmentu,ale  jen  u  opravdu profesionální kosmetičky,která se permatnentními make-upy dlouhodobě  zabývá a dosahuje dobrých výsledků.

Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč

Přeji pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti