Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli po odstranění tetování zůstane nějaká jizva, kolik by takový zákrok stál a jestli mi musí být 18, abych si mohla nechat odstranit tetování bez rodičů. Předem děkuji za odpověď. Přeji hezký den.


Dobrý večer,

odstranění tetování můžeme u nás provádět jedním z našich diodových laserů,po odstranění tetování se na místě vytvoří stroupek ,po jeho odpadnutí se může na pokožce vytvořit jizva. K určení přesné ceny zákroku je nutno danou oblast vidět,tudíž cena se odvíjí od předchozí konzultace s našim odborným lékařem,který taktéž zhodnotí stav Vaší pokožky a při  této   konzultaci Vás blíže seznámí s technikou metody a jejími výsledky.
Tato technologie je však již překonána technologií ultrapulzních tzv. Q-switched laserů /Asklepion, Esthe Praha apod./. Je zde větší efekt a bezpečnost zákroku, bohužel i větší cena.

Konzultace v našem laserstudiu stojí 300,-kč
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Pokud nejste plnoletá,doprovod rodičů by byl vhodný.


S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti