Upravit stránku

Naposledy zveřejněné dotazy

Dovolená

Vážení klienti, od 2.-6.8.2021 je v Dermatologickém centru plánovaná dovolená, tudíž nebude přítomen lékař. Dostupná bude pouze recepce pro objednávky od 8.00-12.00hod. Objednávejte se prosím na telefonu 777177729. Obslouží Vás paní Horká Jituška. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto plné odpočinku, sluníčka a pohody. Vaše DC

Stan pro kontrolu znamének Dermatologické centrum

29.6.2021 od 9.00-14.00hod. máme připraven před Dermatologickým centrem v Šumperku "Stan pro kontrolu znamének", kde vás vyšetří, znaménka zkontroluje a dotazy zodpoví MUDr. Bartoňová Mária, naše milá mladá lékařka:-)

Vítány jsou i děti, nebojte se přijít jen tak, bez objednání, pokud se již delší dobu odhodláváte navštívit lékaře a brání vám čas či naše čekací lhůty. Vyšetření znamének na ulici, ale při zachování vašeho soukromí bude zajištěno. Těšíme se na Vás příští úterý! 

Jedeme dál...

Vážení klienti kožní ambulance,

po dohodě s kolegy v oboru a zastupci Nemocnice Šumperk a.s. i nadále platí nouzový stav a proto jsme se rozhodli pokračovat v režimu, který platil doposud, tzn.minimalizovat kontakty a maximum vašich požadavků řešit přes e-recept, telefon, email.

Zde opět uvádíme naše naše kontakty s tím, že jsme zřídili novou kontaktní adresu přímo pro zasílání fotek a dalších informací.

777 177 729

e-recepty 

fotky@laserstudio.cz

Akutní pacienti PROSÍM VOLEJTE PŘEDEM na tel. 777 177 729 a po dohodě s lékařem budete informováni, zda-li máte přijít nebo to nebude nutné v ordinační době mezi 

8.00 - 14.00 hod.

A ačkoliv medicína na dálku není ideální stav, děkujeme, že respektujete tato doporučení a  že zasíláte fotky, z nichž se dá dobře identifikovat problém, což vede k rychlejšímu odhalení vašich potíží.

S upřímným poděkováním a pozdravem, vaši lékaři a sestry DC:-)

 

 

Jak a kdy budeme pracovat?

Vážení klienti,

ačkoliv Vláda ČR uvolňuje postupně striktní opatření nouzového stavu, nad konkrétním návrhem organizace práce stále diskutujeme.

Kdy a jakým způsobem zahájíme činnost zveřejníme po poradě s kolegy dermatology v regionu, která probíhá během dnešního dne.

Nejpozději zítra 16.4.2020 zveřejníme návrh opatření před zahájením provozu.

Děkujeme za trpělivost, sledujte prosím naše stránky.

Zdraví MUDr. Bednář, MUDr. Bartoňová

Poděkování společnosti Nemocnice Šumperk, a.s.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Nemocnice Šumperk, a.s. za perfektní a plynulou distribuci ochranných prostředků směrem k lékařům první linie, tzn. praktickým lékařům a specialistům v ambulancích, včetně našeho pracoviště v době, kdy po vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření koronaviru a nemoci COVID-19 vyšlo najevo, že nakoupit ochranné prostředky běžným způsobem je prakticky nemožné.

Jako soukromý subjekt Nemocnice Šumperk, a.s. nemusela spolupracovat na distribuci pomůcek s olomouckým krajem, ovšem s maximálním nasazením organizuje jako největší poskytovatel zdravotní péče na Šumpersku, distribuci alespoň toho minima, které nám stát přiděluje ze zásob nakoupených v Číně. 

Děkujeme za pomoc a spolupráci...

 

Karanténa trvá, neklesejme na mysli...

Vážení klienti, stále trvá nouzový režim pro celý stát a proto i v Dermatologickém centru vyřizujeme jen nejnutnější agendu, akutní stavy a neodkladné záležitosti.

Termíny objednávek do Kožní ambulance a do Laserstudia jsou odvolány po dobu trvání nouzového stavu a omezení vycházení. Jakmile bude nouzový stav Vládou ČR ukončen, plynule zahájíme činnost a pro zrušené objednávky z tohoto období  se budeme snažit nalézt náhradní termíny. Sledujte prosím naše webové stránky, sekce Novinky.

V případě akutních potíží volejte, lékař na telefonu posoudí Váš stav a rozhodne, zda-li je nutné přijet se ukázat.

Každý den slouží lékař a sestra od 8.00-12.00hod.

Telefony: 777177729, 725708248, 734420966

 email:      info@laserstudio.cz

 

Přejeme hodně zdraví, neklesejte na mysli, čas všechno vyřeší. Do té doby buďte doma, noste roušky, chraňte sebe a své blízké. Děkujeme, Dr.Bednář, Dr. Bartoňová

Poděkování a podpora

Dobrý den,

velmi děkujeme všem našim klientům za pochopení při blokování termínů z důvodů karantény. Velmi si vážíme vašeho chápavého přístupu. Také vám děkujeme,  že dodržujete karanténu a neriskujete cestou k lékaři své i naše zdraví. Po telefonu se nám podařilo pozastavit objednávky do 24.3.2020 po dobu trvání karantény v ČR. Po telefonu úspěšně konzultujeme akutní případy, zasíláme e-recepty, zodpovídáme vaše dotazy. Super akutní případy, které nesnesou odkladu, prosím ZVOŇTE !

Lékaři konzultují po telefonu denně 18.,19.,20.,23.,24.3. od 8.00 - 12.00hod.

Vytažení stehů z 11.3. v pátek mezi 8.00-10.00 a v pondělí 23.3. 8-10.00hod.

Ohledně náhradních termínů si volejte po pominutí krizové situace na tato čísla:

                          777177729, 734420966, 725708248.

kontaktní email:           info@laserstudio.cz

Velmi děkujeme a obdivujeme všechny z Vás, kteří pomáhají vlastní výrobou roušek. Hodně štěstí...

Přejeme vám hlavně zdraví, pevnou imunitu a brzké shledání ve zdravějších časech. Vaše DC

 

Karanténa KORONAVIRUS

Vážení klienti,

z důvodu šířící se nákazy Koronavirem v celé republice, ale především v Olomouckém kraji a z důvodu nedostatku ochranných prostředků pro zdravotnický personál, který urgentně řešíme se zástupci České lékařské komory, informujeme vás tímto o následujících opatřeních Dermatologického centra.

  1. Rušíme plánované zákroky v Laserstudiu jako jsou objednávky k MUDr. Bednářovi a MUDr. Bartoňové na odstranění nežádoucích kožních výrůstků, botox, výplně, omlazovací procedury, digitální dermatoskop.
  2. Rušíme plánované zákroky laserové kosmetiky jako jsou epilace laserem, Karbonové masky a ostatní kosmetické zákroky.
  3. Kožní ambulance bude uzavřena a zajištěna částečně alespoň po telefonu. Recepty pro rozléčené pacienty zašleme formou e-receptu, akutní pacienty odkazujeme na praktické lékaře, na přeobjednání či v jiných záležitostech si prosím volejte na tato telefonní čísla:

777177729 - recepce Dermatologické centrum

734420966 - koronalinka přeobjednání

725708248 - koronalinka přeobjednání

Prosíme o pochopení této situace, kterou jsme byli nuceni zvolit vzhledem k ochraně nejen personálu Dermatologického centra, ale i k ochraně vás, našich klientů a pacientů.

O dalších postupech Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme za toleranci a pochopení. DC

Máte otázky? Jsme tu pro Vás.

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru