Upravit stránku

Naposledy zveřejněné dotazy

Karbonová maska + laserová gelová maska 3+1 zdarma

Vážené dámy,

po delší době Vám nabízíme zajímavou akci na Karbonovou masku v kombinaci s Laserovou gelovou maskou.

AKCE 3+1 zdarma Vám umožní udělat si v zimě čas na svoji pleť, hydratovat ji, vypnout, zahřát, prostě omladit tak, aby jste se cítily i v zimě krásné a svěží.

Právě při opakovaném užívání této laserové kombinace vám pleť péči vrátí a budete vypadat perfektně!

Naše lasery nenajdete u kosmetičky. Lasery v DC jsou lékařské a tudíž výrazně výkonnější než kosmetické technologie.

Objednávejte se na recepci Dermatologického centra u Jitušky na 777177729 nebo info@laserstudio.cz.

AKCE trvá do 29.2.2020.

Děkujeme...

AKCE Epilace 3+1 ZDARMA

Vážení přátelé,

kdo uvažuje, že chce do léta vyřešit nežádoucí ochlupení na svém těle, nabízíme Vám

AKCI na LASEROVOU DEPILACI 3+1 ošetření zdarma pro nové zákazníky.

A aby naši stávající zákazníci nepřišli zkrátka, i pro ně jsme přichystali AKCI na nové lokality 3+1 ošetření zdarma.

Neváhejte, je leden, po několika ošetřeních budete šťastně zahazovat žiletku a v létě neřešit zda-li jste oholeni či nikoliv.

Laserová depilace je účinný a jedinečný způsob jak problém s holením vyřešit jednou pro vždy.

AKCE  trvá do 29.2.2020.

Těšíme se na Vás !

Prodej kosmetiky v Laserstudiu

V našem dermatologickém centru pečujeme o dlouhodobé zdraví a krásu vaší pleti. A to nejen estetickými a laserovými zákroky, ale také doporučením vhodné kosmetiky.

Náš proškolený personál vám poradí a pomůže s výběrem krémů, které u nás můžete přímo zakoupit. Nabízíme kosmetiku VICHY nebo LaRochePosay. Mnoho našich klientek také samo vyzkoušelo a s oblibou doporučuje značku BIODERMA. Udělejte si radost i vy.

Podívejte se na prodej kosmetiky

Nově u nás: Nejvyspělejší technologie na vyšetření znamének

Od 1. listopadu máme v dermatologickém centru v Šumperku úžasnou novinku - přístroj ATBM FotoFinder Master. Je to nová a na současném trhu nejvyspělejší technologie na vyšetřování znamének a diagnostiku melanomu. K mapování kožních nádorů využívá umělou inteligenci, která pomáhá lékaři přesně vyhodnotit všechna znaménka. Žádné nám neunikne!

Skenování celého těla za pár minut

S novým Fotofinderem zaznamenáme každou plochu na těle a zkontrolujeme změny na kůži. Znaménka ukládá přístroj do počítače a ty pak můžeme sledovat v čase.

Pro klienta je vyšetření velmi pohodlné, rychlé a plošné. Preventivně skenujeme i zdravou kůži, ale zaměříme se především na znaménka, která se časem změnila. Nemusíme kontrolovat každé znaménko samostatně, jen v případě potřeby použijeme ruční kameru pro mikroskopické vyšetření v detailu.

Cena vyšetření

Kontrolu FotoFinderem nabízíme za 1 500 Kč za jedno vyšetření. A stále platí, že 500 Kč přispívají zdravotní pojišťovny ze svých zdrojů na prevenci rakoviny kůže.

Změna ceny u vyšetření digitálním dermatoskopem

Vážení klienti,

dovolte nám oznámit, že od 1.1.2019 dochází k navýšení ceny vyšetření digitálním dermatoskopem z původních 1000Kč na 1500 Kč za jedno vyšetření.

I nadále platí, že 500Kč přispívají zdravotní pojišťovny ze svých zdrojů na prevenci. Věříme, že nám zachováte přízeń a toto velmi užitečné vyšetření nejmodernější technologií na trhu ( Foto Finder) budete i nadále využívat a tím se zajímat o prevenci rakoviny kůže a vlastní zdraví.

Děkujeme za pochopení, kolektiv Dermatologického centra.

Novoroční gratulace

"Připijme si nejen na Nový rok, ale taky na naše další šance dělat všechno správně.“

Oprah Winfrey (americká moderátorka, herečka a vydavatelka časopisu)

 

Vážení klienti, s příchodem Nového roku Vám chceme vřele poděkovat za Vaši přízeň  v roce minulém, za vaše návštěvy a příběhy, kterými nás povznášíte, neboť každého z Vás k nám přivádí jistá starost, bolest, potřeba a doufáte, že je za Vás vyřešíme, vyléčíme. Upřímně Vám můžeme slíbit, že náš skvělý kolektiv udělá maximum pro to, abychom vaše naděje nezklamali, aby jste se v Dermatologickém centru cítili skvěle, aby jste od nás odcházeli zdraví a třeba ještě krásnější než se cítíte doposud,.

Přejeme nám všem vztah založený na důveře a toleranci, na porozumění a pochopení. A pokud se přece jen objeví stín pochybností, budeme si velmi vážit vaší upřímnosti.

Děkujeme a přejeme úspěšný rok 2019

Kolektiv Dermatologického centra

/MUDr. Rostislav Bednář, MUDr. Eva Bednářová, MUDr. Mária Bartoňová, Petra Pospíšilová, Iveta Hojgrová, Jitka Horká, Lucie Katzerová/

 

Akce MEZOTERAPIE Dermica Pen

Dobrý den,
nabízíme v říjnové akci službu MEZOTERAPIE přístrojem DERMICA PEN a to současně jak na pokožku obličeje, tak na pokožku hlavy.
Pomocí regeneračního séra vpraveného do podkoží či vlasové části hlavy mikrojehličkovým systémem docílíme:
- redukce vrásek
- omlazení a sjednocení barvy pleti
- hydratace pokožky a korekce pigmentací
- korekce jizev po akné
- podpory růstu vlasů a zpomalení vypadávání vlasů
Jednotná cena včetně aplikace anestetického krému je: 1500Kč.

Pro zájemce o rychlou regeneraci po ošetření aplikace biostimulačního laseru za 300Kč.

Objednávky: 777177729, 583284817, info@laserstudio.cz

 

Přivítali jsme novou lékařku

S radostí Vám oznamujeme, že jsme v našem kolektivu Dermatologického centra přivítali novou posilu do lékařského týmu - MUDr. Máriu Vackovou.
Přejeme jí hodně úspěchů v práci pro Dermatologické centrum.
Děkujeme MUDr. Evě Bednářové za celoživotní práci a zkušenosti, které předala svému synovi - Dr. R. Bednářovi a věříme, že ještě pár let bude našeho kolektivu nepostradatelnou součástí!

Máte otázky? Jsme tu pro Vás.

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru