Upravit stránku

Naposledy zveřejněné dotazy

Dárkový poukaz na Vánoce

Vážení přátelé, blíží se svátky vánoční a proto Vám chceme připomenout, že nákup Dárkových poukazů je skvělá varianta jak udělat radost manželce, partnerce, mamince, přítelkyni. Služby v Dermatologickém centru jsou zaměřeny na zkrášlení, omlazení, odstranění vrásek a jiných nedokonalostí, kterých si je každá žena vědoma i když to mnohdy vidí jen ona sama... Zavolejte, objednejte, stavte se a my Vám prodáme Dárkový poukaz na libovolnou částku. Vaše partnerka si již službu vybere po Vánocích sama.  Velmi oblíbená je například Karbonová maska Nebojte se vysokých cen, naše omlazovací nabídka služeb  je dostupná pro všechny a Vy můžete investovat do krásy vaší polovičky libovolnou částku. Krásné Vánoce!

Telefon: 777177729

Biostimulace pleti - balíčky

Pro stávající i nové zákaznice nabízíme balíčky Laserová gelová maska 5+1 ZDARMA!

Akce platí i pro klientky, které chodí již od 1.9. na "Gelovku". Tato úžasná metoda pro hydrataci a vypnutí pleti, pro vyjasnění a korekci vrásek má maximální efekt, pokud si dopřejete opakování. Při pravidelném prohřátí a stimulaci podkožního kolagenu docílíte úžasný, mladistvý a projasněný vzhled. Cena 1 ošetření 500Kč, cena za 6 ošetření JEN 2500Kč! Prostě jedno ošetření zdarma a to je super pro Vaši pleť i peněženku! 

 

Plazmalifting s kys.hyaluronovou

Nabízíme nově Plazmalifting vlastní plazmou v kombinaci s aplikací kys.hyaluronové

Proč si dopřát Plazmalifting?

  • omlazení pleti, vyhlazení vrásek
  • hydratace a regenerace v jednom ošetření
  • oddálení stárnutí
  • vyjasnění a vypnutí pleti díky kys.hyaluronové
  • s aplikací znecitlivujícího krému komfortní ošetření 
  • skvělé výsledky při opakování min. 3 ošetření v 3 měsíčních cyklech
  • cena : 4500Kč

Dovolená

Vážení klienti, od 2.-6.8.2021 je v Dermatologickém centru plánovaná dovolená, tudíž nebude přítomen lékař. Dostupná bude pouze recepce pro objednávky od 8.00-12.00hod. Objednávejte se prosím na telefonu 777177729. Obslouží Vás paní Horká Jituška. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto plné odpočinku, sluníčka a pohody. Vaše DC

Stan pro kontrolu znamének Dermatologické centrum

29.6.2021 od 9.00-14.00hod. máme připraven před Dermatologickým centrem v Šumperku "Stan pro kontrolu znamének", kde vás vyšetří, znaménka zkontroluje a dotazy zodpoví MUDr. Bartoňová Mária, naše milá mladá lékařka:-)

Vítány jsou i děti, nebojte se přijít jen tak, bez objednání, pokud se již delší dobu odhodláváte navštívit lékaře a brání vám čas či naše čekací lhůty. Vyšetření znamének na ulici, ale při zachování vašeho soukromí bude zajištěno. Těšíme se na Vás příští úterý! 

Jedeme dál...

Vážení klienti kožní ambulance,

po dohodě s kolegy v oboru a zastupci Nemocnice Šumperk a.s. i nadále platí nouzový stav a proto jsme se rozhodli pokračovat v režimu, který platil doposud, tzn.minimalizovat kontakty a maximum vašich požadavků řešit přes e-recept, telefon, email.

Zde opět uvádíme naše naše kontakty s tím, že jsme zřídili novou kontaktní adresu přímo pro zasílání fotek a dalších informací.

777 177 729

e-recepty 

fotky@laserstudio.cz

Akutní pacienti PROSÍM VOLEJTE PŘEDEM na tel. 777 177 729 a po dohodě s lékařem budete informováni, zda-li máte přijít nebo to nebude nutné v ordinační době mezi 

8.00 - 14.00 hod.

A ačkoliv medicína na dálku není ideální stav, děkujeme, že respektujete tato doporučení a  že zasíláte fotky, z nichž se dá dobře identifikovat problém, což vede k rychlejšímu odhalení vašich potíží.

S upřímným poděkováním a pozdravem, vaši lékaři a sestry DC:-)

 

 

Jak a kdy budeme pracovat?

Vážení klienti,

ačkoliv Vláda ČR uvolňuje postupně striktní opatření nouzového stavu, nad konkrétním návrhem organizace práce stále diskutujeme.

Kdy a jakým způsobem zahájíme činnost zveřejníme po poradě s kolegy dermatology v regionu, která probíhá během dnešního dne.

Nejpozději zítra 16.4.2020 zveřejníme návrh opatření před zahájením provozu.

Děkujeme za trpělivost, sledujte prosím naše stránky.

Zdraví MUDr. Bednář, MUDr. Bartoňová

Poděkování společnosti Nemocnice Šumperk, a.s.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti Nemocnice Šumperk, a.s. za perfektní a plynulou distribuci ochranných prostředků směrem k lékařům první linie, tzn. praktickým lékařům a specialistům v ambulancích, včetně našeho pracoviště v době, kdy po vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření koronaviru a nemoci COVID-19 vyšlo najevo, že nakoupit ochranné prostředky běžným způsobem je prakticky nemožné.

Jako soukromý subjekt Nemocnice Šumperk, a.s. nemusela spolupracovat na distribuci pomůcek s olomouckým krajem, ovšem s maximálním nasazením organizuje jako největší poskytovatel zdravotní péče na Šumpersku, distribuci alespoň toho minima, které nám stát přiděluje ze zásob nakoupených v Číně. 

Děkujeme za pomoc a spolupráci...

 

Máte otázky? Jsme tu pro Vás.

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti