V našem dermatologickém centru si vážíme důvěry, se kterou se svěřujete do našich rukou. A rádi ji oplácíme tím, že pečujeme o dlouhodobé zdraví a krásu vaší pleti.

Využíváme k tomu laserovou kosmetiku, laserové výkony i odstraňování nežádoucích projevů na kůži. Tato péče by však měla být doplněna každodenní péčí ve smyslu čištění, aplikace ověřených, účinných, příjemných, a hlavně oblíbených krémů.

A jelikož jsme Dermatologie, doporučujeme a také sami nabízíme krémy dermatologicky testované, cenově dostupné a s podporou koncernu, který kosmetiku vyrábí. Přijďte si k nám vybrat.

„Nabízíme především kosmetiku VICHY a LaRochePosay. Také doporučujeme značku BIODERMA, kterou si oblíbilo mnoho našich spokojených klientek.”

Prodej kosmetiky
Prodej kosmetiky

Vyzkoušejte vzoreček

Máme k dispozici množství vzorečků, díky kterým si jednoduše a pohodlně vyzkoušíte, jak vám krém i daná značka vyhovuje.

Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné kosmetiky. Máme proškolený personál na každou značku kosmetiky a jejich znalosti jsou daleko širší, než na jaké jste zvyklí například z lékáren, kde prodávají nesrovnatelně více produktů.

Využijte slevy i výhodné balíčky

Od dodavatelů dostáváme také sezónní slevy a výhodné dárkové balení, které můžete využívat a obdarovat například i své blízké. Nabídka je stále aktuální i s ohledem na roční období.

Podívejte se, čím například si u nás můžete udělat radost

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti