Dobrý den, měla bych ještě jeden dotaz.Nechala jsem si na doporučení kožní lékažky odstarnit znamíno laserem.Znaménko viděli 2kožní lékařky a obě mi řekli, že je to normální klidné znaménko-měla jsem ho asi rok na prsu,bylo oválné,cca 3mm velké,ohraničení,světle hnědé barvy a uprostřed se 2pihami.Nijak se nezměnilo.Paní doktorky mi řekli, že je to obyčejné znaménko a není třeba ho chir.odstranit.Prosím o Vaši odpověď, zda se nemusím obávat rakoviny?Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, 
jestli Vás vyšetřili nezávisle 2 kožní lékařky, pak je nepravděpodobné, že by se "spletly" v diagnóze. Jestli máte pochybnosti, pak se obraťte na pracoviště, kde Vám zákrok provedli nebo na kožní ambulanci, kde jste byla vyšetřena.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti