dobrý den udělala se mi nepravidelná piha, která zdá se jemně roste do šířky, šel jsem jí ukázat paní kožní doktorce, která už pouhým pohledem usoudila že to nic není, následně použila dermatoskop - potvrdila že se o nic nejedná, že stačí jednou za rok přijít zkontrolovat pihy.. v případě že by se piha nějak dál rozširovala, měla by jí paní doktorka vidět znovu? byla si tak jistý že to nic není, že nechtěla ani použít digitální dermatoskop... řekla že je normální že se nové névy vytvoří.. paní doktorka má více jak 15 let praxe a účastní se pravidelně dnů melanomu, zřejmě je na místě věřít jí a dál pihu nezkoukam, myslíte že by snad mohlo dojít k omylu?

Dobrý den pane Bejvl,

pokud máte Vámi popisovaný projev vyšetřen odborným kožním lékařem,jistě bych se neobávala žádného pochybení!Pokud si však i tak nejste jistý,pak můžete navštívit jiného lékaře,který Vám sdělí svůj názor,který můžete porovnat s názorem  Vaší kožní lékařky.Touto cestou Vám nejsme schopni určit charakter znaménka-bez osobní prohlídky! Pigmentové projevy na těle člověka se všeobecně mohou zvětšovat,vlivem sluníčka,hormonálními vlivy atd.a proto je dobré nechat  všechna znaménka alespoň jednou ročně odborně (dermatoskopicky) vyšetřit.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti