Dobrý den, před měsícem jsem byla u vás na odstranění znamének laserem na obličeji. Znaménka ale nezmizela, pouze zesvětlala. Chtěla jsem se zeptat, zda mám ještě nějakou dobu počkat nebo znovu přijít na laser. Děkuji za odpověď. Pěkný den.

Dobrý den,

pokud nedošlo k celkovému odstranění znaménka(což je zcela běžné),pak by bylo vhodné se dostavit ke korekci a tak můžete učinit v podstatě již nyní,nebo všeobecně máte nárok na provedení korekce v našem Laserstudiu do roka zdarma. Pokud máte   zájem o objednání se již nyní ,prosíme o uvedení,kdy by Vám termín Vaší návštěvy nejlépe vyhvoval(v dopoledním nebo spíše odpoledním čase)a my Vám rádi obratem zašeleme návrh nejblíže možného termínu.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti