Dobrý den, chtěla bych si nechat odstranit velký počet znamenek. Akorát nechápu ceník co se týče ,,pulsu''?? Chodila jsem často do solária a začalo se mi tvořit velké množstvi znamenek. Do solária jsem přestala chodit. Jednalo by se o 5O znamenek (maximálně do 0,6 mm). 1) Na kolik by tento zákrok vyšel pokud by se jednalo o laserové odstranění plus vstupní prohlídka??2) Je to ambulantní zákrok? 3) Mám doma tři malé děti a nemám skoro žádné hlídani, šlo by odstranit všechny znamenka najednou?4) Mohla bych si je nechat odstranit ještě do května? Sluníčku bych se vyhýbala, popřípadě mazala vysokým faktorem. A ještě se zmínim, že kojim. Moc děkuji za odpovědi, moje kožní radí odstranit (zatim jsou v pořádku), ale do budoucna by to bylo nejlepší. Poznámka, že kojím.


Dobrý den,

znaménka je v první řadě potřeba vyšetřit z pohledu toho, jestli je vůbec můžeme laserem odstraňovat (jedná - li se o zdravotně rizikové pigmentové projevy, pak je laserová technologie na tyto projevy nesmyslná). Pokud si zodpovíme na otázku, jestli je můžeme laserem odstarňovat kladně, pak teprve je vhodné projevy odstranit. Není problém i větší počet /je to i cenově výhodnější/. Impulsy nepočítáme, Cena je stanovena vždy před ošetřním. Za 30 minut lze odstranit i 20 znaménk apod. Kojení není problémem.

Z výše uvedeného plyne, že Vám doporučím konzultaci stavu - po této jsme schopni eventuálně bezprostředně odstranit několik projevů.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti