prosim poradte mi co mam delat abych nezcervenala kdykoli me ucitelka vyvola k tabulio nebo se zapojim do rozhovoru? vim ze mi reknete ze potrebuji vetsi sebevedomi abych se nestydela, ale ja se opravdu nestydim a byla bych asi i vpohode kdyby na to vzdycky nekdo neupozornil.


Dobrý den, 
trpíte pravděpodobně takzvaným emočním erytemem. Jedná se o celkem častý problém v období kolem puberty. Bohužel nějaké adekvátní řešení Vám asi kožní lékař nemůže nabídnout. Někdy stav může pomoci řešit psycholog, u jedné mé pacientky pomohla homeopatika /řešil kolega homeopat/. Obecně se tvrdí, že stav s roky postupně odezní. Každopádně Vám držím palce, ať se s Vaším problémem co nejlépe poperete. 

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti