DOBRÝ DEN .  Asi mi zarůstá nehet na palci pravé nohy. Můžete doporučit tu tzv. nehtovou šponu ? Momentální stav je takový že palec je zarudlý ,při chůzi bolí, na omak je to nejcitlivější dotekem právě zespodu proti té asi zarůstající hraně nehtu. Zatím jsem zkusil podle návodu obrousit střed nehtu. Nedokážu rozpoznat kolik mám brousit aby to bylo optimální. Kolik je potřeba brousit a jak poznat správnou míru ?  Z pod nehtu mi vyteklo trochu hnisu. To se zpravilo po masti Boctroban. Přestalo to i na pár dní bolet. Teď je to zarudlé dost to bolí. Zkusil jsem použít ichtoxyl - nevím jestli jsem si to tím nezhoršil. Momentálně to koupu v ŘEPÍKU L. Chodím jen minimálně s opatrností. Na kožním je nejbližší ambulance až v pondělí 2.5.2011 . Možná budu muset na ještě předtím vyrazit do okresní metropole. Děkuji předem za případné rady.

Dobrý den pane Hálek,

obávám se,že se  dle Vašeho popisu  jedná o  zánět nehtového lůžka,který vyžaduje brzké chirurgické řešení,proto Vám doporučuji návštěvu chirurgické ambulance ve Vašem okolí.

Přejeme Vám hodně štěstí.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti