Dobry den mam 11leteho syna letos v kvetnu podstoupil castecne strzeni nehtu v srpnu nehet opet zarusta denne mu vytece spoustu hnisu palec ma zarudli a natekli na strzeni uz jit nechce slysela sem o nakem laseru je to ucinne a jak dlouho se to hoji a kolik dostane umrtvujicich injekci dekuji za odpoved dasa

Dobrý den paní Reznerová,

problematika zarůstajících nehtů zvláště u palců na nohou je v praxi ambulantních chirurgů velmi častá. Charakteristickým znakem je sklon k opakování stavu ( recidivě). Možnosti řešení : stržení nehtu, stržení nehtu a  plastika nehtového lůžka , laserový zákrok. Každého pacienta by měl chirurg poučit, že se jedná  onemocnění , které opravdu velmi často recidivuje a vyžaduje i určitá režimová opatření. V našem dermatologickém centru laserové ošetření nehtového lůžka neprovádíme a  ani žádné chirurgické či plastické řešení nenabízíme,proto  bohužel nejsme  schopni v tomto směru poskytnout jakéko-li bližší informace.Každopádně  řešení jakéhokolizdravotního problému je nutný individuální přístup,proto se prosím obraťte na ošetřujícího lékaře Vašeho syna,který zná celkovou anamnézu Vašeho syna a především také celkový průběh Vámi popisovaného onemocnění.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vašemu synovi brzké vyřešení tohoto velmi nepříjemného a bolestivého nehtového onemocnění.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti