Dobrý večer,mám přítele,který má na pravé noze zarůstající nehet(na palci).Palec má oteklí,zarudlí a teče mu ztoho hnis.Už jsme stím byli u ruzných doktoru,ale ti mu jen strhli polovinu nehtu a to bylo vše.Jenže netrvalo dlouho a ten nehet měl zase jako předtím.Chtěla jsem se proto zeptat jestli je možný jít stímhle na operaci.Vlastně jestli se dá skrátit nehtové lůžko a jestli nevíte kde tohle dělají a kolik to asi tak stojí.Chtěla bych mu pomoci od tak ošklivé bolesti.Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den,

problematiku zarůstajícího nehtu lze řešit několika způsoby. U mírnějších forem lze řešit tzv. drenážkovou plastikou /např. MUDr.Třeštík ve Svitavách, MUDr.Litvik v Ostravě/. U těžkých forem je indikována plastická operace, která odstraní i část nehtového lůžka chirurgicky či laserem /amb. plastické chirurgie/. My tuto službu nenabízíme.

Držím palce a zdravím.

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti