Dobrý den,během zimního období mi letos došlo k výraznému nárustu počtu červených žilek na tváři a navíc se mi přidaly potíže se zarudnutím pleti a neustálého pocitu napjaté pleti.Ráda bych se poradila o možnostech léčby, nevím však zda, se mám objednat na laserstudio či na kožní ambulanci.Děkuji za odpověď a přeji hezký den.


Dobrý den paní Maňasová,

odstraňování žilek  v obličeji u nás provádíme laserovou technikou,kterou však provádíme pouze v podzimních-zimních měsících tak, aby ošetřované místo nebylo negativně ovlivněno slunečním zářením.
Proto Vám nyní spíše doporučuji objednat se  do kožní ambulance,kde budete mít konzultaci plně hrazenou zdravotní pojiśťovnou. Při této schůzce můžete s odborným kožním lékařem vyřešit nejen problémy s Vaší pletí,ale také blíže prokonzultovat odstranění žilek   v obličeji  laserovou technikou ,které by bylo naplánováno na září-říjen. V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance.

Přejeme Vám krásný víkendový den.

s pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti