Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda odstraňuje i výrůstky na víčku (mám na každém víčku jeden). Stačí pouze jeden zákrok nebo je potřeba ošetření opakovat? A kolik by to asi stálo a může se po zákroku řídit? A ještě jeden dotaz. Maminka má červené žilky na nose a taky by chtěla vědět, zda je nutné opakování a cena. S pozdravem a přáním pěkného dne Buchalová Kateřina

Dobrý den paní Buchalová,

ano,nárustky na očních víčkách je možno v našem Laserstudiu odstranit.Laserové odstranění znamének,fibromů či žilek lze provést při jednom sezení.Jedná se o zcela rychlý ambulantní zákrok bez chirurgického řezu a následného krvácení,bez nutného šití s minimálním rizikem infekce.Dané lokality lze umrtvit znecitlivujícím krémem a to 90 min.před ošetřením,což umožní zcela bezbolestný výkon.
Cena za odstranění jednoho projevu činí 300,- až max.700,-kč dle velikosti ,při odstranění většího počtu projevů poskytujeme množstevní slevu.Cena za odstranění žilek ční - při odstranění samostatných projevů od 300,- do 1.000,-kč ,taktéž dle velikosti .Při větším rozsahu zákroku se cena může pohybovat  od 1.500,- do 2.000,-kč(množstevní slevy). Pokud je potřeba dané ošetření  ve stejné lokalitě opakovat ,pak v našem Laserstudiu poskytujeme tzv.dodělání do roka zdarma! Jelikož se tyto výkony,neprovádí během jarního-letního období,doporučuji  rychlé zvážení Vašeho zájmu. V  případě zájmu o objednání se ,prosíme o uvedení ,kdy by Vám daný termín nejlépe vyhovoval(v dopoledním nebo spíše odpoledním čase) ,prosíme také o uvedení tel.kontaktu k objednávce a nutné je také  pro nás vědět v  jakém rozsahu(zhruba)se vyskytují žilky u Vaší maminky.

Děkujeme za Vaše dotazy a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti