Dobrý den, je mi 21 let a za poslední 3 roky mi výrazně prořídli vlasy,trpím androgenní alopecií. Chtěl bych poradit co si mám koupit,aby mi vlasy přestaly vypadávat a zahustily se???děkuji za odpověd


Dobrý den Lukáši,

bohužel pro Vás nemám moc dobrou zprávu. Řešení běžně dostupnými prostředky u Vaší diagnosy a ve Vašem věku v naprosté většině případů nepřinese zlepšení.

Jediná možnost je zablokování působení mužských pohlavních hormonů na vlasovou cibulku. Toto jsou schopné provést léky, které si hradí kompletně pacient. Bohužel po jejich vysazení se jejich účinky vytratí. S touto tzv. antiandrogenní terapií má z kožních lékařů v našem kraji asi největší zkušennosti paní doktorka Korandová /kožní amb. Olomouc/ nebo paní primářka Kučerová na kožní klinice v Olomouci.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti