Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem po první depilaci a k mému zděšení mám 4.den po stejný počet chloupků ,které mi zůstaly po spálení a délka stále stejná.Nevím,jestli si tyto chloupky mohu oholit,aby to nemělo vliv na další depilace.je mi velice nepříjemné chodit s vousy.A Jaký je rozdíl mezi laserovou depilací,kde se vyžaduje hladké oholení těsně před zákrokem anebo částečně vyrostlé chloupky.děkuji


Dobrý den, 
po laserové depilaci mohou chloupky vypadnout někdy 2. den po zákroku, ale i ještě 3 týdny po ošetření. Záleží na síle chlupu, intenzitě jeho zabarvení a energii ošetření laserem. Čím je chlup silnější, tmavší a čím je použita větší energie, pak chlup rychleji vypadne.
Oholit je můžete bez problémů.

Rozdíl mezi depilacemi - u hladce oholené pokožky /u naší technologie Mediostar/ se energie paprsku zaměřuje více na vlasovou cibulku, energie laseru je aplikována kontaktně. Zákrok je obecně méně bolestivý. U částečně vyrostlých chloupků se energie maximálně "vybíjí" na vlasu nad povrchem kůže, který se "zeškvaří" povrchové a prohřeje se do vlasové cibulky - zákrok je mnohem více bolestivý, je rizikovější na spálení pokožky. Většinou tento postup používají nekontaktní lasery /Candela apod./. Pokud je zákrok dobře proveden, pak jsou dlouhodobé výsledky ošetření stejné.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti