Dobrý den,už si nevím rady ani kožní lékař mi nepomohl,užívala jsem Eryfluid,Alpicort,babské rady v podobě Tea Tree Oil,propolis a stále se mi objevují bolestivé, zánětlivé,červené pupínky .Mohlo by to být také vnitřním zánetem.děkuji za odpověd.

Dobrý den paní Vanátková,

děkujeme za Váš dotaz,

ovšem jelikož máme v dermatologii celou řadu kožních onemocněních, bohužel nelze tímto způsobem konstatovat oč se ve Vašem případě jedná a především nelze stanovit cílené řešení.
Ke stanovení diagnózi je potřeba znát Vaši celkovou anamnézu a také je důležitá osobní prohlídka Vámi popisovaného projevu. Může se jednat o tzv.Diskoidní ekzém,který je charakteristický červenými ,svědícími,mokvavýmiskvrnami ve tvaru mince.Skvrny se velmi často infikují. Proto je důležité časné řešení.Ačkoli není  žádný přímý lék na diskoidní ekzém, existují způsoby léčby, které mohou pomoci zabránit opakování, stejně jako symptomy. V případě,že nasazená léčba Vašim kožním lékařem nepřinesla úspěch,objednejte se opět ke kontrole a vyžádejte si jiné řešení. V dermatologii je někdy potřeba více trpělivosti ,než se podaří kožní problém úspěšně odstranit. Pokud máte zájem o nás erudovaný názor na Vámi popisované projevy a pokud jste ze Šumperka a okolí ,rádi Vás objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti