Dobrý den,chtěla bych se zeptat na věk u kterého je možné začít s laserovou depilací.Jde konkrétně o obočí a horní ret u dívky která má 14 let.Děkuji za odpověd a přeji hezký den.Lenka


Dobrý den Lenko,

obecná pravidla říkají, že se má laserové ošetření ochlupení provádět od 18 let.

Problém je dán zejména tím, že po 14. roce této slečně ještě chlupy prakticky 100% budou přibývat. Z principu metody je jasné, že odstraňujeme chlupy, které jsou v růstové fázi. Ty chloupky, které se ještě navíc /oproti současnému stavu/ objeví po 14 roce věku nemůžeme odstranit při prvních ošetřeních.....tudíž je potřeba počítat s větším počtem opakování ošetření.

Pokud by jste vzali tuto skutečnost na vědomí a pokud by se zákroky souhlasili rodiče, pak lze tento zákrok provést i v tomto věku. Podmínkou jsou hnědě pigmentované chloupky.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti