Dobrý den, od 15ti let se mi začala tvořit pigmentová kopřivka. Dnes je mi 20 a znamínka mám po celém těle i na obličeji. Chtěla bych se zeptat, jestli by mi něco na to nepomohlo. Léky nebo laser třeba. Už si nevím rady :( Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den Deniso,

vzhledem k Vámi popisovanému  mnohočetnému  výskytu znamének,bych Vám v prvé řadě doporučovala návštěvu naší kožní ambulance,kde Vám budou znaménka odborně-dermatoskopicky vyšetřena.Tímto vyšetřením lze určit jaké řešení by přicházelo v úvahu.Tuto prohlídku + konzultaci by jste měla plně hrazenou zdravotní pojišťovnou(hradíte pouze regulační poplatek 30,-kč).Při této schůzce Vám může být nabídnuto nejvhodnější řešení dle Vašeho požadavku,které lze provést v našem Laserstudiu. Bez osobní prohlídky Vám bohužel nejsme schopni touto cestou podat jakékoli bližší informace.
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti