dobry den chtela bych se zeptat jaky je rozdil mezi lymfodrenazi kavitaci a kryolipolizou.co by jste doporucili na odstraneny tuku na brise.

Dobrý den paní Nikolo,

rozdíl mezi kryolipolýzou a ultrazvukovou kavitací je pouze v principu odbourávání tukových buněk.Ultrazvuková kavitace  je proces, při kterém dochází ke štěpení a implozi tukových buněk pomocí ultrazvukových vln.Kryolipolýza funguje na principu zmražení tukových buněk a tím dochází k jejich odumření.Ve výsledném efektu se domníváme,že  jsou tyto dvě metody sobě rovné,tudíž rozhodnutí,kterou z metod zvolíte je pouze na Vás.( u kryolipolýzi se domnívám,že může být vyšší riziko vedlejších účinků,u ultrazvukové kavitace nejsou téměř žádné). Lymfodrenáž by měla být nedílnou součástí ošetření obou ošetření  a pokud není,pak doporučuji lymfodrenáž k daným ošetřením  přidat,jelikož přístrojová lymfodrenáž jistě velmi dobře napomůže k odplavení tukových buněk z těla a tím lze dosáhnout výraznějšího efektu. V našem Laserstudiu poskytujeme ultrazvukovou kavitaci za 990,-kč (1 lokalita) a k tomu lymfodrenáž 30min.zdarma!
Pro ošetření v oblasti  břicha ,je tato metoda velmi efektivní!A naše pracoviště se může vychloubat výsledky v této lokalitě  úbytkem až 11cm(což je nejlépe dosažený výsledek na našem pracovišti),běžně lze dosáhnout úbytku 2- 10cm. V  případě Vašeho zájmu Vás rádi k vyzkoušení tohoto ošetření objednáme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti