S partnerkou řešíme delší dobu ruzné druhy mojeho oholení/depilace. Abych se přiznal už mě nebaví se dokola holit, navíc výsledný efekt není 100procentní. Chtěl jsem se zeptat zdali je možné podstoupit trvalou depilaci v oblasti varlat a penisu. Pokud ano jak finančně by to bylo dohromady aj s podbřiškem a slabinami? Děkuju za odpověd.


Dobrý den,
depilace intimních oblastí u žen provádíme často. U můžů to zatím není až tak obvyklé, nicméně možné to je. Doporučil bych Vám nejlépe stav u nás nejdříve nezávazně zkonzultovat - aby jsme spolu zhodnotili reálné možnosti péče. Z této konzultace vyplyne i naše cenová nabídka /počítejme mezi 3-6 tisíci korunami za ošetření - odhadem/. Záleží na rozsahu, barvě ochlupení apod. 

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti