Ahoj, je mi už 30let a stále se potýkám s akné. Navštěvovala jsem kožního lékaře,ale dával mi jen mastné vodičky,nebo masti co svědí.Je to lékař,ale slyšela jsem"co tě svědí,na pleť nepatří"tak nevím.V pubertě jsem měla akné po celém obličeji,po prvním dítěti se mi objevili skvrny a jizvy.Akné se mi přestěhovalo převážně na tváře a lícní kosti.Někdy jsou takové, že mám až zpuchlou tvář. Používám na mytí kosmetiku LR,pleť není vysušená,ale to je vše, po dvou měsících žádné zlepšení.Je pravda,že mám nepravidelné a slabé měsíčky,antikoncepci mám implanon.Léky nijak neberu,mám radši homeopatika již několik let.Leaser je drahý a není 100%,nevím co podniknout,nemám to tak hrozné,ale mám pleť bez barvy a každý flíček je na mě vidět, prosím o radu, děkuji :-)


Dobrý den paní Hofmanová,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně bez osobní prohlídky Vám bohužel nelze tímto způsobem erudovaně poradit,základem zdravé pleti je zastavení aktivního procesu akné a poté doporučujeme řešit následky vzniklé zánětlivým procesem(jizvičky ,nerovnosti) K tomu,abychom Vám mohli doporučit co nejvhodnější řešení Vám doporučuji osobní konzultaci s našim odborným lékařem,na jejimž základě Vám bude stanovena léčba k zastavení aktivního akné .
V  případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v  Šumperku,pokud jste spíše z Olomoucka a okolí lze Vás objednat do našeho Laserstudia v Olomouci-Neředíně,kde konzulatce stojí 300,-kč

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti