Dobrý den.bude mi 14 let a už asi 2 roky mě hrozně trápí akné.Léčim to různýma způsobama,ale vždycky se mi zdá že je to ještě horší.Já už sem z toho úplně zoufalá.Prosím poraďte mi něco co opravdu pomůže.Děkuju...


Dobrý den,

obraťte se s Vaším problémem na dermatologa (nejlépe na někoho, s kým byl již někdo z Vašeho okolí spokojen). Váš problém patří do rukou zkušeného lékaře, který Vám naplánuje optimální léčebný postup. Někdy stačí lokální terapie,, často pomůže až korekce hormonální nerovnováhy hormonální antikoncepcí apod.

Pokud jste ze Šumperka či z okolí, můžete se objednat na naši kožní ambuanci /objednávky na 583 212345/. Nebo Vám mohu nabídnout i konzultaci v Laserstudiu, kdy na Vás budu mít dostatek času, abychom problém probrali. Zde můžeme v návaznosti využít i technologie korektivní dermatologie.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti