Každý rok na jaře se mi objeví na obličeji tmavé pigmentové skvrny. Vyzkoušela jsem již mnoho přípravků různých cenových relací , přímému slunci obličej nevystavuji, vždy mám nanesen krém min. 50+, kšiltovka, klobouk ale stejně nic. Vypadá to opravdu hnusně skvrny jsou vždy o několik tónů tmavší než pleť nad obočím,pod nosem,na bradě a tvářích . Krém 50+ už používám i přes zimu a hrozím se dne , kdy mám odjet s rodinou na dovolenou k moři. Každým rokem se skvrny zvětšují a jsou na více místech. Začalo to jakoby knírkem pod nosem asi před 4 lety. Nevím už co dělat.


Dobrý den,

bohužel Vaše problémy má mnoho žen. Někdy je příčinou medikace hormonální antikoncepce, těhotenství, jindy je příčina neznáma. Bohužel i korekce není nikdy zcela ideální.....jedná se o komplexní problém u kterého doporučuji konzultaci stavu lékařem a dle této další postupy.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti