Dobrý den, mám cca 10měs. po porodu a stále mi v obličeji zůstaly pigmentové skvrny, dokonce je to ještě horší než v těhotenství. Vypadám jako bych měla opálené brýle. Když vyjdu na sluníčko tak je to tmavší. Myslím si, že je to díky hormonální nerovnováze. Potřebuju se toho zbavit. Prosím pomozte.


Dobrý den,

jedná se o komplikovaný problém. V současné době Vám jakýkoliv laserový zákrok i chemický peeling budu rozmlouvat - pro riziko zhoršení stavu po zákroku při slunečném období.

U tohoto stavu doporučujeme fotoprotekci, depigmentační krémy, částečně může pomoci mikrodermabraze a biostmulace pleti. Z hlediska komplexnosti problému Vám doporučuji konzultaci Vašeho stavu.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti