Když si koupím nové kalhoty, po nějkém čase (cca 2 hodiny) se dostavuje postupně štípání na pokožce nohou, časem sílí a stává se nesnesitelným.Mám ten problém několik měsíců, nestává se to u všech kalhot, ale zatím v osmi případech z jedenácti. Šestery se mi podařilo vrátit či vyměnit, dvoje mám doma a zkouším, co se dá. Prala jsem je asi 30x, na radu namočila do octa...pořád je to stejné. Už skoro nemám co na sebe. Existuje nějaká rada?


Dobrý den,

asi Vám na dálku neporadím, ale z vlastní praxe máme například několik pacientů alergických na chrom /používá se mimo jiné jako součást některých postupů při výrobě tkanin zelené barvy/. Takže výrobky v provedení khaki dělají těmto pacientům podobné potíže jako Vy popisujete.

Měla by jste navštívit kožní ambulanci a problém konkrétně probrat s dermatologem. Pokud jako radu nepříjmete doporučení nosit jen kalhoty, které Vám potíže nedělají.

Jinak radu, jak ošetřit kalhoty, co Vás "zlobí" bohužel nemám.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti