Dobry den,poradte prosim jak na suchou kúži v těhotenstvy,jakoby stařecka na prsou a loupe se hlavně na těle ,záda a břicho,na zádech se oběvily až žilky!Svědeni je take každy večer.Zkusily jsme dětsky olejíček,s kosmetikou je ještě horši!Prosim pomozte a poradte! Děkují

Dobrý den paní Ivanová,

pokud trpíte nadměrně vysušenou pokožkou,pak by bylo na místě navštívit odborného kožního lékaře,který zhodnotí stav Vaší pokožky a doporučí Vám postup,kterým lze opět  dosáhnout normálního stavu kůže.
Touto cestou bohužel nelze podat erudovanou odpověď. Všeobecně:pokud máte vysušenou pokožku,určitě nedoporučuji užívání dětských olejíčků,který může v některých případech ještě vysušovat.Doporučuji omezit koupání a sprchovat se pouze s produkty bez přídavku mýdla např.Oilatum.Pokožku nejlépe ráno i večer ošetřovat tělovými krémy např. od Biodermy s řady Atoderm,která je určená pro suchou až atopickou pokožku. Správná péče a vhodné přípravky (BIODERMA Atoderm)  je nejlepší kombinace, jak se zbavit napětí pokožky, začervenání nebo šupinek.Péče o pokožku v těhotenství je obzvláště důležitá,protože její dokonalá hydrartace je zároveň prevencí proti vzniku strií!Produkty Bioderma můžete zakoupit ve většině lékáren nebo i na internetu,kde zjískáte i veškeré bližší informace.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hodně zdraví!

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti