dobrý den, je mi 14 let a po rychlém růstu se mi na zadečku a hýždích objevili strie, používám na ně olejíček, ale ten mě moc nepomáhá . Potřebovala bych poradit, jak se strií co nejjednodušeji a nejrychleji zbavit. děkuji.


Dobrý den,

Bohužel se ve vazbě na růst jedná o velmi častý jev. Pokud máte strie červené, pak počítejte s tím, že během několika měsíců vyblednou. Tyto bledé jizvy přetrvávají následně celý život. Jedná se o jizvy a tyto jako takové nelze zcela odstranit, lze je ale výrazně zkorigovat. Na našem pracovišti nabízíme karboxyterapii nebo nový přístup - ošetření takzvaným frakčním laserem. Tyto ošetření má smysl provádět, pokud již nerostete a tudíž není šance na tvorbu strií nových. Vždy jako první u těchto metod stav s pacientem zkonzultujeme, sdělíme reálné možnosti řešení, cenu apod.

S pozdravm

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti