Dobrý den, velmi rychle sem přibral na váze. a Jeste jsem chodil do posilovny.. a bral sem nato vselijake prasky tak mi velmi rychle svaly.. no tka sem to prestal brat. a ted mam na bocich břiše a na ramenou Docela hodne no Strie, slo by to nejak odstranit?


Dobrý den,

strie jsou na začátku většinou červené barvy, tato většinou během několika měsíců změní na bílou či perleťovitou. V této fázi je nejúčinnějším ošetřením terapie tzv. frakčním CO2 laserem, který dokáže během 2-3 ošetření jizvy velmi výrazně zmenšit. Tuto technologii budeme schopni nabídnout na podzim tohoto roku. V současné době nabízíme karboxyterapii, která je sice účinná, ale podobné výsledky nenabídne.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti