dobrý den, vím, že tento problém trápí hlavně obézní lidi a dívky a proto mám pocit méněcennosti, když mám strie na nohou a zadku, jakožto sportující hubený kluk, ale neposiluji, jen běhám a mám silné nohy. Mám z toho úplně psychické problémy, aby se mi moje budoucí přítelkyně kvůli tomu nevysmála, protože hezké hubené holky strie nemají, nebo aspon ne v takovém množství.

Dobrý den,

to,že striemi trpí  pouze obézní lidé je opravdu jen mýtus. Samozřejmě obézní lidé mají vzhledem  k rychlému váhovému přírustku,který vyvolává rychlé natažení kůže,větší sklon ke vzniku strií .Ovšem strie se mohou vyskytovat i u štíhlích žen,které často kolísají se svou váhou.Strie jsou také velmi časté u můžů(sportovců) a to při rychlém nárůstu svalové hmoty  a to při intenzivním posilování či sportování,při kterém prudce přibývá svalové hmoty. Hlavním úkolem jak předcházet těmto něpříjemným projevům na kůži je jejich prevence.A to dostatečným přísunem tekutin,správná životospráva ,promazávání ohrožených partií těla,prokrvující masáže,pozvolné posilování. Řešení již vzniklých strií není tak snadné.Pokud máte zájem o zmírnění či  v lepším případě odstranění těchto projevů,pak jediné co by mělo přinést úspěch je laserové ošetření.Pokud by jste měl zájem o tento výkon,pak je nutné se dostavit k osobní konzultaci s našim odborným lékařem,při níž Vám na základě osobního setkání bude sděleno jakého výsledku lze konkrétně u Vás dosáhnout a taktéž přesná cena výkonu ,která se odvíjí od rozsahu postižení na pokožce.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300kč.
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti