Dobrý den chtěla jsem se optat...velice mě zaujalo vaše video na odstranění strií,je mi 22 let,děti nemám,ale od doby co jsem jsem začala brát antikoncepci mi začala praskat kůže,i přes to že se po každé koupeli používám krémy,oleje a vůbec nic mi na to nepomáhá,mám strie na prsou a bocích a jsem z toho nešťastná... Chci se pro to zeptat:* kolik návštěv je potřeba, * při podstoupení tohoto zákroku je možné že se objeví znova,nebo je pak nějaká prevence jak tomu předejít? a po tom zákroku mohu normálně pracovat nebo se budu muset nějak omezovat? předem děkuji za váš čas a za vaší odpověď :-)

Dobrý den ,

děkujeme za Váš dotaz,

ovšem k tomu,abychom Vám byli schopni podat erudované odpovědi na Vaše dotazy je potřeba znát stav Vaší pokožky osobně,proto Vám doporučuji osobní koznultaci s našim odborným lékařem,který na základě této schůzky určí správnou metodu k odstranění strií,seznámí Vás s vybranou metodou a sdělí Vám přesnou cenu zákroku,která se odvíjí dle rozsahu daného projevu na Vaší pokožce.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč.
V případě Vašeho zájmu Vás rádi objednáme.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti