Dobrý den, mám takový problém. Na bocích se mi udělaly strie. Na každém boku mám cca 8 strií, které nehezky vypadají. Zajímalo by mne tedy, kolik by takový zákrok stál a a jestli mi ty strie zmizí, nebo alespoň vyblednou? Děkuji velmi. Marek


Dobrý den,

strie mají svůj vývovj a většinou po několika měsících zmizne zarudnutí samo. Jinak ke korekci lze použít řadu metod - karboxyterapii nebo efektivnější tzv. frakční laser /zatím nemáme na internetu - připravujeme nové webové stránky/. Strie jako takové nezmizí, ale jsme je schopni vylepšit.

Doporučuji Vám konzultaci stavu, při které nezávazně probereme reálné možnosti naší péče, včetně cen /dle rozsahu a metody/ apod.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti