Dobrý den, je mi 20 let,před rokem jsem začala brát antikoncepci, což zapřičinilo nárůst váhy cca 5kg,a na stehnech se mi objevily strie :( každý mí říká, že se jich nikdy nedá zbavit úplně..je to pavda? Nebo by laser úplně pomohl? A kolik takový zákrok stojí?


Dobrý den,

lidé kolem Vás mají pravdu, strie můžete výrazně zlepšit, ale jako takové úplně nezmizí. Jedná se totiž o jizvy. Jizva na kůži bohužel zatím nemůže být nahrazena zdravou kožní tkání. Uvidíme do budoucna, co dokáží kmenové buňky.

V současné době jsou na korekci těchto stavů nejefektivnější technologie takzvaných frakčních laserů /na podzim by jsme tuto technologii měli nabídnout i my v Laserstudiu/, event. v kombinaci s vaskulárním laserem. Cena se odvíjí od ošetřené plochy a může být korektně stanovena až po konzultaci stavu. Řádově počítejte s tisícikorunami.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti