dobrý den je mi 15 let a na stehnech se mi udělaly veliké strie.Chci se zeptat jestli pomáhají nějaké mastičky nebo něco na vyblednutí ,protože je mam hodně červené. Děkuji za odpověd.


Dobrý den Michaelo,

strie u Vás vznikly zřejmě na podkladě rychlého růstu čimž došlo k prudkému vypnutí kůže a tím bylo způsobeno  její popraskání. Vzhledem k Vašemu věku bych nedoporučovala jakékoli radikálnější řešení jelikož hrozí,že se  dané projevy mohou opětovně vyskytnout a to vzhledem k prozatimnímu nedokončení Vaší růstové fáze. Doporučovala bych Vám spíše se zaměřit na předcházení vzniku strií a to pravidelným užíváním zpevňujících krémů určených k prevenci vzniku strií(zakoupené výhradně v lékárnách či Dermatologických centrech) Pokud by Vás zajímala konkrétnější odpověď na Váš dotaz,pak je nutná osobní prohlídka k tomu,abychom dle osobní prohlídky stavu Vaší pokožky byli schopni doporučit co nejvhodnější řešení.

Přejeme Vám hodně štěstí.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti