Upravit stránku
Dobrý den,mám už asi od 10let žilky v obličeji,zkoušela jsem i laser,ale skoro bez výsledku,celkem už jsem do toho investovala 4000kč,proto bych potřebovala radu,jestli mám ještě laser opakovat..?zdá se mi to moc,děkuji za odpověd

Dobrý den paní Němcovská,

jelikož neznáme stav Vaší pleti osobně a nevíme konkrétně jaké laserové ošetření a v jakém rozsahu jste podstoupila nelze Vám erudovaně odpovědět na Váš dotaz. V našem Laserstudiu  se odstranění žilek provádí v rukou lékaře speciálním, tzv. vaskulární laser Quadrostar německé firmy Asclepion. Při větších projevech volíme vaskulární nastavení přístroje Mediostar - tento cevní laser má větší průnik do hloubky.Zákrok odstranění žilek je tedy velmi cílený (selektivní). Podmínkou úspěšného odstranění žilek je neopálená kůže. Na opálené či snědé kůži by laserový paprsek tepelně poškodil pigmentovou síť, která se nachází blíže povrchu než cévka (mohlo by to vést k poruše pigmentace v dané oblasti).Odstranění již vznilých žilek je definitivní,někdy se může stát,že se po odstranění objeví drobné zbytečky,pak je potřeba se dostavit na tzv.dodělání,které má klient do roka od prvotního výkonu zdarma. Pokud máte pleť se sklonem ke vzniku rozšířených žilek,pak si dovoluji Vám doporučit zařazení  krému od francouzké dermatokosmetické firmy Bioderma ke každodenní péči o pleť a to krém SENSIBIO AR,který  redukuje začervenání pokožky a předchází jeho vzniku,zabraňuje také vzniku rozšířených žilek a přitom intenzivně a dlouhodobě hydrartuje. Tento krém lze zakoupit ve věšině lékáren či Dermatologických centrech(samozřejmě i u nás je vždy k prodeji). V případě zájmu o řešení žilek v obličeji v našem Laserstudiu ,nebo pokud máte pouze zájem o názor našeho odborného lékaře na Vaše dotazy,pak Vás rádi objednáme. Konzultace v našem laserstudiu stojí 300,-kč.
Odstranění žilek  u samostatných projevů se pohybuje od 3.00,- do 1.000,-kč dle velikosti,při větším rozsahu  v obličeji se cena může pohybovat od 1.500,- do 2.000,-kč,při větším rozsahu poskytujeme množstevní slevu a přesnou cenu  určuje lékař dle rozsahu ošetření.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti