Dobrý den,mám docela velký problém s akné, radila jsem se s odborníky, ale ty mi zatím nepomohly a nebaví mě to lítat po doktorech.Chtěla jsem se zeptat na nějaký vitamíny, nebo nějakou jinou radu.Protože každý říká něco jiného, tak bych se ráda zeptala vás, co byste mi poradili... Předem děkuju za odpověď:)


Dobrý den Lenko,

akne je komplexní problém, na který neexistuje žádné univerzální řešení. Pokud mám pacientovi (a tím i Vám) poradit, potřebuji daný problém vidět, dále znát dosavadní postupy, které na Vás byly použity. Z reálné situace jsme schopni najít optimální způsob léčby /možnosti: lok.terapie, hormonální antikoncepce, celková terapie - antibiotika, isotretinoin, chemický peeling, lasery..../.

Vitamíny Vám bohužel nemohou pomoci ani jiná zaručená rada.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti