Chtěla jsem se zeptat když se léčím s vysokým cholesterolem jestli můžu jít na radiofrekvenci obličeje a kolik sezení a kolik minut na 1 sezení je potřeba. A jestli bych mohla jít i na kavitaci. Děkuji za odpověď. Pavlíčková.


Dobrý den paní Pavlíčková,

děkujeme za Váš dotaz,

pokud se léčíte s vysokým cholesterolem ,ale nemáte v této možné návaznosti problém s onemocněním srdce,tak v tomto případě není vysoký choleserol kontraindikací k ošetření pleti radiofrekvencí.
Kontraindikací v  radiofrekvenčním ošetření může být léčba antibiotiky,kortikoidy,epilepsie,zánět žil v akutní fázi,otevřené poranění kůže,virové kožní onemocnění(herpes),také jak jsem již uvedla některé onemocnění srdce a taktéž dané ošetření nedoporučujeme těhotným ženám a lidem s kovovým šroubem v těle-pokud by přímo daná oblast,kde se kovový předmět nachází měla být ošetřováná. Jedno ošetření  pleti radiofrekvencí trvá 20min. a k dosažení trvalejšího efektu,doporučujeme minimálně čtyři ošetření v týdením intervale. U kavitace by taktéž vysoký cholesterol neměl být kontraindikací, v našem Dermatologickém centru zatím toto ošetření nenabízíme,ale stále zvažujeme o rozšíření našich služeb právě o tuto bezbolestnou liposukci-kavitaci.

V  případě zájmu Vás rádi objednáme na první testovací ošetření Radiofrekvencí,které stojí pouze 1000,-kč(běžné  jedno ošetření stojí 2200,-kč) pokud by jste se rozhodla podstoupit další ošetření  k  zachování trvalejšího efektu,dovoluji si Vás pouze informovat,že pro podstoupení právě těchto čtyř ošetření je výhodné zakoupení námi nabízeného balíčku Radiofrekvence,který obsahuje právě tyto čtyři ošetření a stojí 6000,-kč což vychází 1500,-kč za jedno ošetření!

V případě jakýchkoli dalších dotazů ,budeme rádi,když se na nás opět obrátíte.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti