Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu jak se navždy zbavit plísně na nehtech u nohou, tmavnou, sílej, drolí se, praskají musím je neustále spilovávat a velmi pomalu rostou. Jsem s toho neštastna protože v létě se za ně velmi stydím, léčím se již 7 let a bezvýznamě, masti a nějaké kapání mi ty nehty nevyléčili. Děkuji za radu Formanová

Dobrý den paní Formanová,

děkujeme za Váš dotaz,
ovšem bohužel Vám nelze touto cestou poradit,mykóza nehtů je někdy velmi zdlouhavá záležitost ,která velmi často recidívuje. Léčba obvykle spočívá v podávání antimykotik ve formě tablet, doplněných lokální léčbou.
V některých případech – ne ovšem častých – je třeba nehet chirurgicky odstranit. Včasnou a správnou léčbou zabráníte dalšímu šíření mykózy a postižení dalších zdravých nehtů, případně i okolní kůže.
Ve většině případů je potřeba provést mykologické vyšetření (odběr materiálu z postiženého místa) na základě  tohoto vyšetřní se stanoví cílená léčba.
K řešení Vašeho problému je jistě nutná návštěva odborného kožního lékaře ,pokud Vás zajímá názor našeho dermatologa ,pak Vás rádi objednáme k osobní návštěvě kožní ambulance našeho Dermatologického centra.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti