Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na kožní utvar na nose , nevim zda jde o znaménko. Vytvořilo se mi na nose něco? co vipadá tak jak by mi někdo dal pouze pod kuži lentilku o rozměrech 0,5cm a vysokou 2mm . Proto bych se Vás rada zeptala co to vubec je a zda to jde odstranit? Děkuji předem za odpověd a krásne Vánoce přeji Všem.


Dobrý den paní Krupková,

posuzovat útvar neznámého tvaru či původu bez osobního setkání je nelehké. Může to být aknózní projev, aterom, furunkl, znaménko, nevím, zda-li je útvar ohraničený, či ne, nevím, zda-li Vás bolí, zajímá mě barva, rozsah, možností je více a těžko bez vidění soudit...

Bydlíte-li v okolí Šumperka, objednejte se prosím na konzultaci do ambulance estetické dermatologie (Laserstudio - 777177729, 583285655) anebo do kožní ambulance, kde Vám mohu pomoci v rámci zdravotního pojištění (583284817). Jen upozorňuji, že od ledna 2010 začneme působit na adrese Zábřežská 41, Šumperk.

Na setkání se těší a krásné Vánoce přeje

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti