Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na radu ohledně praskání kůže kolem očních víček, dole i nahoře, trápí mě už to asi rok, musím si to pořád mazat a stejně mi to červená, bolí a praská, používala jsem oční masti Tobradex a Oftalmo-Framykoin, bylo to jen přechodné zlepšení, už to vůbec nepomáhá, mažu si to ještě konopnou a měsíčkovou mastí, taky jsem zkoušela antimykotikum Myfungar-vůbec nic. Oční mě poslala ke kožnímu a ten mi na to vůbec nic nedal,bude mi dělat alergické testy,že to můžu mít s brýlí. Lečím se také na nějaký ekzém v uších a kolem uší, taky se mi dělá něco na krku, rovněž trpím na mykózu mezi prsty nohou, lékař mi předepsal nějakou míchanou mast, říkal, že to může být mykóza, ekzém nebo lupénka. Nejvíc mě trápí ty oči.Vše se mi ještě shoršilo, když jsem přišla do styku se psem. Děkuji za radu.


Dobrý den paní Sosínová,

k tomu,abychom Vám byli schopni erudovaně poradit je nutno znát postiženou oblast osobně.
Danou oblast je potřeba odborně   vyšetřit , popřípadě navrhnout další vyšetření (mykologické,alergické testy)a poté lze stanovit  již cílenou léčbu. Proto Vám doporučuji návštěvu odborného kožního lékaře,pokud jste ze Šumperka a jeho okolí velmi rádi Vás objednáme k nám do kožní ambulance,pokud jste však z větší vzdálenosti pak Vám doporučujeme vyhledat odborného kožního lékaře ve svém okolí .

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti