Dobrý den, je mi 26 let a dlouho mě trápí podbradek. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli i tyto zákroky děláte, jakými metodami a v jakých cenových relacích. Moc Vám děkuji za odpověď, s pozdravem Lenka


Dobrý den,

z reálných možností naše pracoviště nabízí karboxyterapii - jedná se o neinvazivní metodu, kterou u našich pacientů provádíme - 2x týdně cca 6-8 ošetření (v tomto rozsahu do 500,-Kč/ošetření). Efekt je individuální, ale v naprosté většině patrný, vydrží minimálně půl roku, hlavně ale bez rizika komplikací. Výhledem bude možnost nabídnout i radiofrekvenci.

Další alterntivy jsou v kompetenci plastického chirurga /mikroliposukce, plastická operace, metoda Aptos/...tyto metody mají patrně lepší výsledy, ale i větší rizika, takže je to na Vašem uvážení.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti