Upravit stránku

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné odstranit pocení podpaží, dlaní a chodidel např. laserem, nebo nějakým jiným způsobem? Zhruba od začátku tohoto roku jsem začala trpět zvýšeným pocením na dlaních a na chodidlech. Bohužel mi připadá, že toto pocení nastává jakoby samovolně. Také už asi rok a kousek trpím vetším pocením v podpaží, proto jsem si koupila Driclor, který mi i docela zabírá. Jenže když se mi zaráz zničehonic začnou potit ruce a šlapky na chodidlech, je to nepříjemné. Dělá mi to obtíže jak v normálním, tak v soukromém životě. Prosím Vás o radu. Děkuji.


Dobrý den,

obecně již existuje možnost korekce pocení podpaží laparoskopicky, ale jedná se o novinku, která není pžíliš dlouho na trhu.

Nejzásadnější možností, jak Vám pomoci je aplikace lokálních preparátů typu Driclor. Pokud nestačí, pak jedine aplikace botulotoxinových injekcí - nejčastější aplikace do podpaží u nás stojí 5.000.-Kč na obě podpaží celkem. U dlaní a plosek je spotřeba materiálu větší.

Pokud by jste chtěla danou problematiku podrobně probrat, pak se mi prosím objednejte na konzultaci - vše důkladně probereme.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti