Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik u Vás stojí aplikace botuloxinu do obou dlaní a jestli můžu mít po aplikaci něják nervy v prstech poškozené. Slyšela jsem, že vpichy i dost do dlaní bolí. Děkuji za odpověď..


Dobrý den, 
máte pravdu, zákrok je relativně ne zcela příjemný /proto oblast intenzivně během zákroku chladíme, event. používáme v kombinaci s lokálním anestetikem ve formě krému/. Poškození nervů při správné aplikaci reálné není. V literatuře se udává možnost 3 týdenního pocitu brnění či slabosti rukou /ještě jsem nepozoroval/. 
Cena - je odvislá od rozsahu ošetření /tzn., zda se aplikuje i na bříška prstů rukou nebo jen na dlaně/, dále pak na intenzitě pocení. Aplikaci provádíme cca již od 4000 do cca 9000 kč za obě ruce. 

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti