Dobry den Mám problém s nadměrným pocením především zad.Chtěl bych se zeptat co proti tomu mám dělat,pač stačí vyběhnout schody a lije ze mě jak kdybych byl po sprše.


Dobrý den ,

obávám se,že vyřešení nadměrného pocení v oblasti zad,nebude nijak jednoduché. K zastavení nadměrného pocení lze aplikovat látku botulotoxinu,která na určitou dobu inervuje potní žlázy ovšem co se týče zádové oblasti ,tak tuhle metodu v této lokalitě nedoporučujeme. A to z důvodu velké plochy ,kde k pocení dochází a tím by bylo  nutno  spotřebovat velké množství aplikované látky ,tudíž by tento zákrok byl finančně  náročný a ještě nelze zaručit,že by bylo  dosaženo požadovaného efektu,jelikož hrozí riziko,že by se pocení přesunulo do jiné oblasti.

V případě zájmu  Vás mohu objednat na konzultaci s našim odborným lékařem,při které by jste dostal podrobnější vysvětlení k danému problému.
Konzulatce v našem Laserstudiu stojí 300,-kč

Přeji pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti