Dobrý den, mám plíseň nehtu na nohou a kožní lékařka mi dala Batrafen s tím, že po prázdninách se mám přijít ukázat. Batrafen užívám už měsíc 2x denně a žádné změny k lepšímu nevidím. Nebylo by pro mě lepší zakoupit nějaký jiný prostředek a jaký? Děkuji.

Dobrý den,

léčba onychomykózy je velmi individuální a často zdlouhavá,k dosažení dobrého výsledku je nutný individuální a cílený  přístup,což znamená pečlivé vyšetření postiženého místa a následné cílené řešení.V případě plísně nehtů platí pravidlo – čím dříve se s  léčbou začne, tím je účinnější. Pokud nemoc zasáhne většinu dosud zdravých nehtů, je už velmi obtížně léčitelná a doba léčby se adekvátně prodlužuje. Pokud by jste měl zájem a jste ze Šumperka a okolí rádi Vás objednáme do naší kožní ambulance,ale řešení Vašeho problému títmto způsobem není bohužel možné.

Děkujeme za Váš dotaz .

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti