Dobrý den, na nehtu na palci u nohy jsem si všimla tmavší skvrny, velké skoro jako polovina nehtu a když jsem na ni zmáčkla vytlačila jsem z pod nehtu takovou narůžovělou-žlutou tekutinu a všimla si, že tam kde je ta skvrna mám odchlíplý nehet od kůže. Je to plíseň? Mohu si na to něco koupit v lékárně nebo je nutná návštěva lékaře? Nebolí to, ale nerada bych, pokud by tu bylo riziko, aby se mi to třeba rozšířilo na celý nehet....Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den paní Beinhauerová,

děkujeme za Váš dotaz,
nicméně opravdu k určení přesné příčiny vzniku Vašeho problému a především ke stanovení cílené léčby je potřeba osobní konzultace s odborným kožním lékařem. Obávám se ,že alternativní užívání vodiček a mastí s lékarny by bylo bezvýsledné. Pokud jste ze Šumperka a okolí,rádi Vás objednáme ke konzultaci s našim odborným lékařem v kožní ambulanci,jinak se prosím obraťte na odborného kožního lékaře ve svém okolí.

Přejeme Vám hodně štěstí!

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti